Menu

FILMY REKLAMOWE

Nasze projekty wykonujemy od pomysłu poprzez projekt, aż po jego realizację. Strony internetowe, firmowe prezentacje multimedialne i grafika reklamowa to nasz chleb powszedni.

Oferujemy kompleksową produkcję filmów od stworzenia koncepcji, scenariusz, poprzez realizację, aż do publikacji na różnego rodzaju nośnikach.

Proponujemy wykonanie

animacji i efektów specjalnych,
filmów promocyjnych i korporacyjnych
filmów reklamowych
filmów instruktażowych
filmów dokumentalnych.
W naszym zespole znajdują się doświadczeni operatorzy i montażyści, współpracujący m.in. z Telewizją Polską.

Materiał jest rejestrowany przez nas w technice cyfrowej, co pozwala na zachowanie wysokiej jakości nagrań. Materiał ten zostaje poddany montażowi i cyfrowej obróbce. Wypracowane przez nas metody stosowania kompresji umożliwiają optymalizacje filmów do prezentacji multimedialnych, by zachować możliwie dobrą jakość i płynność a jednocześnie zapewnić atrakcyjny odbiór prezentacji. Metody te wykorzystywane są również przy publikacjach filmów w internecie. Oferujemy również zapis lub archiwizację nagrań na płytach DVD wraz z opracowaniem interaktywnego menu z dodatkowym podkładem muzycznym i animacjami komputerowymi. Płyta może zawierać wiele różnych ścieżek audio (np. 4 wersje językowe filmu) kodowanych do formatów PCM Stereo, Dolby Surround 5.1 oraz Digital DTS).