PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Dobrze zaprojektowana strona internetowa to coś więcej niz piękne kolory i zdjęcia. To perfekcyjne połączenie ludzi, technologii i celów. Projektowane przez nas strony internetowe i zastosowane rozwiązania technologiczne opierają się na najnowszych rozwiązaniach i przeznaczone są dla zarówno małych firm rodzinnych, start-upów, jak i dla dużych firm i korporacji.
projektowanie stron internetowych - 2FM - responsywne strony internetowe

Profesjonalnie zaprojektowana strona WWW to przede wszystkim nowoczesna forma prezentacji firmy. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii może stać się solidnym narzędziem marketingowym.

PROCES

Etapy tworzenia strony internetowej

Jak zaprojektować stronę internetową stworzoną do osiągnięcia twoich celów biznesowych? Zobacz, jakie są etapy tworzenia strony internetowej od twojego zgłoszenia, aż do jej uruchomienia.
 • tworzenie stron www - etap 1 - określenie potrzeb

  Określenie potrzeb

  Prace nad projektem zawsze rozpoczynaję się określeniem potrzeb klienta. Na tym etapie nasz zespół przeprowadza szereg rozmów z Klientem, starając się zrozumieć istotę jego biznesu lub działalności organizacji oraz poznania grupy docelowej, do której strona będzie kierowana. Na tym etapie określamy cele do osiągnięcia, szczegółowy plan projektu, harmonogram prac oraz przedstawiamy wstępny kosztorys.

 • projektowanie stron internetowych - etap 2 - opracowanie struktury

  Opracowanie struktury oraz interfejsu strony

  Po analizie potrzeb oraz określeniu grupy docelowej przechodzimy do drugiego etapu, czyli opracowania UX (User Experience - struktury wizualnej) oraz AF (Information Architecture - struktury funkcjonalnej). W fazie tej opracowujemy tzw. layout, funkcjonalność, schematy zależności i poruszania się po stronie.

 • strony internetowe Warszawa - etap 3 - projekt graficzny

  Stworzenie projektu graficznego strony

  Na tym etapie tworzony jest projekt graficzny strony na podstawie opracowania UX i AF. Obejmuje on nie tylko sam wygląd strony - dobór kolorów, czcionek i ilustracji, ale tworzony jest również działający model strony. Model ten pozwala na przetestowanie jej funkcjonalności i rozplanowania poszczególnych modułów i rozszerzeń.
 • projektowanie stron www - etap 4 - tworzenie stron internetowych

  Tworzenie strony internetowej i jej zaplecza administracyjnego

  Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, tzn. działają niezależnie od urządzenia, na którym są wyświetlane - czy to komputer, czy to tablet, czy też telefon. Strona wygląda dobrze na każdym urządzeniu i dostosowuje się do jego rozdzielczości. Stosujemy HTML5, a wykorzystanie nowoczesnych systemów CMS pozwala na dokonywanie zmian bez konieczności chwilowego ich wyłączania.
 • tworzenie stron internetowych - etap 5 - kontrola jakości i testy

  Kontrola jakości i testy

  Tworzenie wysokiej jakości responsywnych stron www wymaga wielu testów na różnego rodzaju urządzeniach. Na etapie tym sprawdzamy szybkość ładowania się stron, ich prawidłową pracę i wygląd na komputerach, tabletach i telefonach. Wprowadzamy również różnego rodzaju zabezpieczenia oraz sprawdzamy strukturę pod względem SEO.
 • uruchomienie strony internetowej - etap 6 - uruchomienie strony

  Uruchomienie strony internetowej, analiza i optymalizacja

  Po etapie testów nadchodzi czas na publikację strony internetowej. Publikacja taka jest dokonywana na wskazanym przez klienta serwerze. Po publikacji nastepuje faza optymalizacji strony w zależności od serwera, na którym się znalazła. W pierwszym okresie po publikacji może byc również analizowane zachowanie użytkowników na stronie i tym samym jej "dostrojenie" i optymalizacja.

Kompleksowe tworzenie stron internetowych obejmuje:

 • określenie potrzeb klienta i grupy docelowej badanie otoczenia firmy, konkurencji, branży, partnerów pod kątem wykorzystania Internetu,
 • opracowanie struktury serwisu,
 • stworzenie koncepcji graficznej (oryginalny projekt graficzny lub wykorzystanie istniejącego wizerunku firmy),
 • w zależności od potrzeb proponujemy wykorzystanie systemu zarządzania treścią - System CMS
 • obróbkę materiałów lub ich wykonanie (skanowanie, zdjęcia cyfrowe, filmy, dźwięk),
 • opracowanie tekstów pod kątem ich wykorzystania oraz prawidłowego wyszukiwania
 • publikację stron www

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale zdalnie pracujemy z klientami na całym świecie. Skontaktuj się z nami już dziś, lub dowiedz się więcej o tworzonych przez nas nowoczesnych, responsywnych stronach mobilnych, projektowanych przez nas grafikach reklamowych i identyfikacji wizualnej dla firm, czy prezentacjach multimedialnych.

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.
Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub o kontakt telefoniczny.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

© 2017 by 2fm.pl