Menu

PROJEKT I WYKONANIE STRON INTERNETOWYCH

Nasze projekty wykonujemy od pomysłu poprzez projekt, aż po jego realizację. Strony internetowe, systemy CMS - Joomla i Wordpress nie stanowią dla nas tajemnic.

Profesjonalnie zaprojektowana strona WWW to przede wszystkim nowoczesna forma prezentacji firmy. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii może stać się solidnym narzędziem marketingowym.

Dobrze stworzone strony internetowe pozwalają wykreować wizerunek firmy jako nowoczesnej i otwartej na najbardziej efektywne techniki przekazywania informacji. Kształtuje sposób postrzegania działalności danej firmy. Nieprzejrzystą strukturę stron www Internauci mogą uznać za dowód, że w samej firmie panuje bałagan organizacyjny, długi czas ładowania stron serwisu odpowiada konieczności oczekiwania na informacje z firmy,a nieciekawa szata graficzna sugeruje brak porządku w przedsiębiorstwie. Dlatego też przy projektowaniu firmowej strony internetowej należy zwracać uwagę na wiele istotnych czynników.

Oprócz dostarczania podstawowych informacji o firmie strony www mogą:

prezentować katalog usług i produktów,
kształtować wizerunek firmy i marki w świadomości użytkowników Internetu,
usprawniać obsługę i komunikację z klientami i kontrahentami,
prowadzić bezpośrednią sprzedaż usług i produktów za pośrednictwem sklepu internetowego,
zdobywać i utrzymywać lojalność klientów.
Serwis powinien być graficznie identyfikowany z branżą, w jakiej działa dane przedsiębiorstwo. Projektowanie stron www obejmuje więc zaróno identyfikację wizualną, jak i kwestie merytoryczne. Teksty muszą spełniać wymagania, jakie stawia Internet, jego charakter i specyfika.

Dobrze skonstruowana graficznie jak również merytorycznie witryna internetowa to bardzo istotny element promocji produktu, usługi czy samej firmy. Serwis WWW może stanowić przedłużenie wzbogacenie lub uzupełnienie kampanii marketingowej przedsiębiorstwa.

Strony www, które przygotowujemy dla naszych klientów, projektowane są zarówno w tradycyjny sposób, umożliwiający niegraniczone możliwoiści kreatywne, a także z wykorzystaniem nowoczesnych systemów zarządzania treścią (CMS).

Proces projektowania strony www rozpoczynamy od zrozumienia istoty biznesu naszego klienta oraz - co bardziej istotne - od poznania grupy docelowej, do której strona będzie kierowana. Następnie współpracujemy z klientem w celu opracowania głównych założeń i pożadanej funkcjonalności strony. Dzięki naszemy doświadczeniu marketingowemu wiemy jak zbudować stronę www, tak aby właściwe treści były przekazane w odpowiedni sposób. Strona internetowa zawsze uzupełnia i wspiera wizerunek maketingowy firmy.

Po określeniu niezbędnych podstaw opartych na celach biznesowych rozpoczynamy właściwy proces tworzenia strony www. Specjalizujemy się w kreatywnym połączeniu informacji i grafiki pamiętając o zachowaniu użytecznych walorów strony internetowej.

Kompleksowe projektowanie stron www obejmuje:

określenie potrzeb klienta i grupy docelowej
badanie otoczenia firmy, konkurencji, branży, partnerów pod kątem wykorzystania Internetu,
opracowanie struktury serwisu,
stworzenie koncepcji graficznej (oryginalny projekt graficzny lub wykorzystanie istniejącego wizerunku firmy),
w zależności od potrzeb proponujemy wykorzystanie systemu zarządzania treścią (System CMS)
obróbkę materiałów lub ich wykonanie (skanowanie, zdjęcia cyfrowe, filmy, dźwięk),
opracowanie tekstów pod kątem ich wykorzystania oraz prawidłowego wyszukiwania
publikację stron www
rejestrację domeny internetowej
rejestrację witryny w wyszukiwarkach internetowych.
Inwestycja w profesjonalnie zaprojektowaną i wykonaną stronę internetową (stronę www) zwraca się bardzo szybko. Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami.

Przykłady zrealizowanych projektów

Zaufali nam