Menu

ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ STRON

Nasze projekty wykonujemy od pomysłu poprzez projekt, aż po jego realizację. Strony internetowe, systemy CMS - Joomla i Wordpress nie stanowią dla nas tajemnic.

 

Bardzo ważnym elementem stron www jest obok atrakcyjnej oprawy graficznej jej treść. Bieżące aktualizacje strony internetowej pozwalają na zwiększenie jej atrakcyjności i zwiększenie skuteczności oddziaływania na potencjalnych klientów. W celu zarówno przyciągnięcia nowych, jak i zatrzymania starych klientów do strony firmowej dbałość o aktualność prezentowanej oferty i informacji jest warunkiem koniecznym.

Nasza oferta obejmuje bieżącą opiekę nad firmowymi stronami internetowymi oraz aktualizację ich treści. Zajmujemy się aktualizacją stron www wykonanych przez nas jak również przez inne firmy. Duże doświadczenie pozwala nam na prowadzenie administracji treścią nawet na systemach, z którymi nie mieliśmy wcześniej do czynienia.

Aktualizacja stron internetowych może się odbywać na kilka sposobów.

Najprostszą metodą aktualizacji stron www jest wypełnianie zawartości strony na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów: tekstów, zdjęć, filmów, materiałów dźwiękowych, prezentacji, animacji flash, itp.

Najbardziej rozbudowany wariant obejmuje kompleksową opiekę nad witrynami firmowymi: od stworzenia struktury serwisu, poprzez napisanie odpowiednich tekstów, ich tłumaczenia, aż po wykorzystanie wykonanych przez nas elementów multimedialnych witryny. Wariant ten wymaga bardzo ścisłego kontaktu z klientem, ale jest jednocześnie najbardziej efektywną dla klienta formą aktualizacji i zarzadzania treścią stron www. Pozwala on klientowi skupić się na swojej podstawowej działalności, kiedy my przejmujemy całkowitą opiekę nad stronami firmowymi.

Usługa aktualizacji może przybrać dwie formy: przy mniejszych i rzadszych aktualizacjach w formie jednrazowej usługi, przy aktualizacjach częstych i systematycznych bardziej opłacalną dla klienta formą jest staly abonament.

Przed podspianiem umowy przeprowadzamy analizę potrzeb klienta w zakresie usługi aktualizacyjnej i zawsze wybieramy najbardziej korzystny dla niego wariant.