O nas

Parę słów o nas

Jesteśmy grupą zapaleńców w wieku od siedemnastu do... hmmm.... czterdziestu paru lat :). Tworzymy niewielki, ale za to zgrany zgrany zespół gotowy do wypełnienia stawianych przed nami zadań.
Jako studio reklamowe istniejemy od 2003 roku, natomiast zawodowo od prawie 20 lat zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem i reklamą. W spektrum naszej działalności znajdują się m.in.: reklama, marketing, identyfikacja marki, projektowanie stron internetowych, w tym dostosowywanie i konfiguracja systemów CMS, projektowanie prezentacji multimedialnych - w tym filmów reklamowych i promocyjnych, przygotowywanie wszelkiego rodzaju publikacji drukowanych: plakatów, reklam, książek, broszur, itp. Współpracujemy również z firmami eventowymi przy organizacji kongresów, zjazdów, uroczystości.
Dostarczamy kompletne rozwiązania marketingowe dla przedsiębiorstw w wielu różnych branżach.
Projektujemy, rozwijamy i realizujemy indywidualne programy marketingowe dla każdego z naszych klientów. Docieramy do określonych odbiorców i pomagamy w osiągnięciu określonych celów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była niezapomniana. Zawsze wierzymy, że wspólnie z klientami nie tylko stworzymy piękne projekty, ale również zawiąże się pomiędzy nami nić przyjaźni, która pozwoli nam na długoletnią współpracę.
Jesteśmy dumni, że dzięki nam nasi klienci nie muszą się przejmować problemami, a nasza kreatywność i profesjonalizm pozwalają na osiągnięcie pełnego zadowolenia przez obydwie strony.

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.
Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub o kontakt telefoniczny.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

© 2017 by 2fm.pl