aktualizowane na bieżąco strony internetowe Warszawa

Administracja treścią stron

Bardzo ważnym elementem stron www jest obok atrakcyjnej oprawy graficznej jej treść. Bieżące aktualizacje strony internetowej pozwalają na zwiększenie jej atrakcyjności i zwiększenie skuteczności oddziaływania na potencjalnych klientów. W celu zarówno przyciągnięcia nowych, jak i zatrzymania starych klientów do strony firmowej dbałość o aktualność prezentowanej oferty i informacji jest warunkiem koniecznym.

Nasza oferta obejmuje bieżącą opiekę nad firmowymi stronami internetowymi oraz aktualizację ich treści. Zajmujemy się aktualizacją stron www wykonanych przez nas jak również przez inne firmy. Duże doświadczenie pozwala nam na prowadzenie administracji treścią nawet na systemach, z którymi nie mieliśmy wcześniej do czynienia.
projektowanie stron internetowych 2FM - system zarządzania treścią

Tworzenie stron www i zakres opieki administracyjnej

  • Aktualizacje systemu Joomla do najnowszej dostępnej, stabilnej wersji
  • Aktualizacje komponentów na stronie (płatnych i bezpłatnych)
  • Kopie bezpieczeństwa wykonywane z określoną w umowie częstotliwością i przechowywane na zewnętrznym serwerze.
  • Monitoring systemu przed włamaniami i niepożądanymi działaniami
  • Monitoring poprawności działania Serwisu
  • Wsparcie, pomoc techniczna przy rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem strony oraz drobne poprawki w jej działaniu.

Przed podpisaniem umowy przeprowadzamy analizę potrzeb klienta
i zawsze wybieramy najbardziej korzystny dla niego wariant

Zawierane umowy serwisowe na opiekę nad stroną internetową mogą przyjmować różne formy

Jednorazowa usługa

Jeśli na stronie internetowej zmiany dokonywane są rzadko tego typu usługa jest dla Ciebie bardziej korzystna. Przy tego typu usłudze dokonujemy wszelkich niezbednych zmian, aktualizujemy system i dodatki do najnowszej wersji i wykonujemy pełną kopie bezpieczeństwa po wykonaniu wszystkich określonych w zleceniu czynności.

Abonament

Jeśli na twojej stronie zmiany są dokonywane dość często lub zawierają dane o krytycznym znaczeniu dla działalności twojej firmy ta opcja jest dla Ciebie i twojej firmy koniecznością. Strona internetowa jest aktualizowana na bieżąco, a system i dodatki do niego są zawsze w najnowszych wersjach. Kopie bezpieczeństwa wykonywane są w określonych w umowie odstepach czasu, dzięki temu w razie problemów strona błyskawicznie zostanie przywrócona do ostatniej wykonanej kopii.

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.
Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub o kontakt telefoniczny.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

© 2017 by 2fm.pl